Kategoriler
Sepetim
Değerli müşterilerimiz, 1250 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Hakkımızda

Cinar Tekstil olarak yaklaşık 14 yıllık tecrübesiyle Türkiye'nin önde gelen hastaneleri için üretim yapmaktadır. Medikal sektörde adını duyurmuş ve kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Üretiminin %60’ini ihracat olarak gerçekleştiren firmamız, güçlü tasarım ve teknik ekibi ile müşterilerine kendi model ürünlerini sunmakta ve müşterilerinin yenilikçi taleplerini dinlemekte ve karşılamaktadır.

İmalathanemizde +30 personel ile birlikte. Ürünlerimizi siz değerli sağlık personelleri için özenle hazırlamaktayız.

Yıllardır tarafımızdan medikal ürün alan ve bize kalitemize güvenen tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler.


Misyonumuz : Üretim teknolojilerini yakından takip ederek, değişen tüketici ihtiyaçları ve moda anlayışı doğrultusun da sürekli yenilenerek, genç, dinamik ve alanında uzman kadromuz ile tekstil sektöründe kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.


Vizyonumuz : Ekibimizin yüksek hayat standartlarına ulaşması ve doğaya saygılı örnek bir kurum olma gayreti ile, sahip olduğumuz değerler ışığında, Türkiye çapında, tekstil sektörünün lider firmaları arasında yer almak öncelikli vizyonlarımızdandır.

Bilgilendirme : Alışveriş deneyimizi iyileştirmek adına çerez politikası uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için; Gizlilik Politikası.