Kategoriler
Sepetim
Değerli müşterilerimiz, 1250 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Kolay İade / Değişim

Kolay İade İmkanı Cinar Üniforma'da!

Satın almış olduğunuz ürünleri birçok farklı nedenden dolayı iade etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Cinar Üniforma, size kolay iade imkanı sağlıyor. Cinar Üniforma'tan yaptığınız alışverişlerde iade işlemlerini isterseniz size en yakın Cinar Üniforma mağazasında, isterseniz de web sayfamızda bulunan Kolay İade seçeneğinden gerçekleştirebilirsiniz.

İade ve Değişim Şartları

1-) Ürünler temiz ve kullanılmamış bir şekilde tarafımıza gönderilmelidir.

2-) Ürün üzerinde herhangi bir özel işlem yapılmamalıdır (Daraltma, ütü izi vb.)

3-) Ürünlerin pantolon paçası kesinlikle yapılmamış olmalıdır.

4-) Ayakkabı ve terlik iadelerinde iadeler Cinar Üniforma'nın kutusuyla gönderilmelidir, ayrıca ayakkabılarda kullanıma bağlı izler olmamalıdır. (kullanılmamalıdır).

5-) İade süreçlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmesi için, İletişim sayfasından email adresiniz ve sipariş numaranız ile giriş yapıp iade ve değişim talebini formdan göndermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi, ürün size teslim edildikten sonra oluşturulabilmektedir.

6-) İade değişim talebiniz onaylandığında size sms ile tek kullanımlık iade kodu gönderilecek bu kod ile birlikte ürünleri ARAS KARGO'ya teslim etmelisiniz. Başka bir kargo ile gönderim kabul edilmeyecektir.

7-) İade ve değişimlerde kargo ücreti Firmamız tarafından karşılanmaktadır.

8-) Ürünlerin iade ve değişim süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. Ürünler firmamıza tek seferde gönderilmelidir parça parça gönderim kabul edilmeyecektir.

9-) Değişim şartları, iade şartlarını içermektedir.

*Teslim almadığınız siparişlerinizin iptali için bizimle iletişim kurunuz.

*Ücret iadeleri ürünlerin firmamıza ulaşmasına müteakip 1-2 iş günü içerisinde ödeme yapılan kartın hesabına yapılmaktadır. Maaş kartı ile yapılan alışverişlerde tutar bakiyenize yansırken, kredi kartı alışverişlerinde limit artışı olmaktadır.

Cinar Üniforma Kolay İade Koşulları

Kolay iade yapabilmeniz için öncelikle satın aldığınız ürünleri ve ürünle birlikte gelen hediyeleri veya promosyonlu ürünleri tüm aksesuarlarıyla birlikte orijinal kutusuna koyarak Cinar Üniforma mağazasına veya anlaşmalı kargo firmamıza teslim etmeniz gerekiyor. Anlaşmalı kargo firmamız ile iade işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürününüzün bedeli 3 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız yönteme göre tarafınıza iade ediliyor. İade talebi Cinar Üniforma'a ulaştıktan sonra gerekli bilgilendirmeler e-posta yoluyla yapılıyor. Teslim edeceğiniz ürünler beyaz eşya veya televizyon gibi taşınamaz ürünler ise (0212) 437 26 55 Cinar Üniforma çağrı merkezini arayarak randevu almanız gerekiyor.


Cinar Üniforma Kolay İade Süresi

Cinar Üniforma'ın müşterilerine sunduğu kolay iade imkanından yararlanabilmek için ürünlerinizi 14 gün içerisinde herhangi bir Cinar Üniforma mağazasına veya anlaşmalı kargo şubelerine teslim edebilirsiniz. Bu süre içerisinde teslim ettiğiniz ürünler kontrol edildikten ve işleminiz onaylandıktan sonra iade ettiğiniz ürünlerin bedeli kısa bir süre içerisinde tarafınıza ödeniyor. Böylece genellikle zorlu geçen iade süreçleri, Cinar Üniforma'ın kolay iade ayrıcalıkları ile pratik ve sorunsuz hale geliyor.

Bilgilendirme : Alışveriş deneyimizi iyileştirmek adına çerez politikası uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için; Gizlilik Politikası.